Březen ve školní družině

7. 4. 2017

Tento měsíc byl nabytý různými aktivitami, některé děti byly v muzeu merkuru, jiní v muzeu papírových modelů, 2 x jsme si jeli zaplavat do bazénu v hotelu Veba Broumov, soutěžili jsme v puzzliádě – každoroční celodružinová akce.

Vyráběli jsme různé výrobky na velikonoční výzdobu domovů, ale i na výstavu do Pellyho domu. Nezapomněli jsme na hry, soutěže, pohyb v tělocvičně. 12 dětí jelo reprezentovat naší družinu ve vybíjené do Broumova. V pátek 31. 3. 66 dětí se společně s vychovatelkami šly rozloučit se zimou. Předcházelo tomu nácvik básní a písní s tématikou Morana a jaro, IV. oddělení ŠD zhotovilo Moranu, symbol zimy, kterou jsme u vody podpálili a poslali z Police pryč. Jak si děti užívaly akce, poznáte podle fotografií.