Předvánoční čas a zimní radovánky

22. 1. 2019

Předvánoční čas ve školní družině patří každým rokem vyrábění, zpěvu koled, připomínáním vánočních tradic. Koncem listopadu jsme začali vyrábět Mikuláše, čerty, andělé. Některé výrobky se děti odnesly domů a další jste měli možnost spatřit na výstavě prací žáků ZŠ v Zeleném domečku, kam jsme se i my zašli podívat.

Prohlédli jsme si i krásný betlém ve staré škole. Pokračovali jsme vyráběním dárků, adventních věnečků, přáníček, výzdoby na okna.  Poslední dny před Vánocemi jsme měli  besídky spojené s nadílkou. Teď v lednu hlavně využíváme sníh k bobování, stavíme sněhuláky, koulujeme se, hrajeme hry. Největším zážitkem pro děti ze všech oddělení ŠD byla jízda na tobogánech u domu pana Žáka, který se nám po celou dobu věnoval. Moc mu děkujeme.