Předvánoční čas ve školní družině

12. 1. 2014

Pravidelnou podzimní akcí pro prvňáky je odpolední setkání s předškoláky a s učitelkami MŠ ve Fučíkově ulici. MŠ jsme navštívili na konci listopadu. Nejprve jsme si navzájem přednesli básně a zazpívali písně, a pak jsme si společně pohráli.

V předvánočním čase bylo ve školní družině rušno, vyměňovali nám okna, a tak jsme azyl našli ve třídách na I. stupni. Přesto jsme si tento předvánoční čas naplno užívali. Vyráběli jsme vánoční přání, ozdoby a dekoraci na okna, dárky nejen pro rodiče, ale také na prodejní výstavu do Polska a pro obyvatele pečovatelského domu. Ozdobili jsme stromeček u ZUŠ, navštívili výstavu Vyznání do dřeva v Dřevěnce. Nechybělo vyprávění o vánočních tradicích. U stromečku jsme si zazpívali koledy a rozdali dárky.