Školní rok 2018 - 2019

19. 10. 2018

Celoročními činnostmi, akcemi, soutěžemi nás v letošním školním roce bude provázet za asistence vychovatelek, člen živočišné říše, pes. Obsah zájmového vzdělávání a činností školní družiny pro tento rok najdete na stránkách školy v dokumentech, kde je i vnitřní řád pro školní družinu.

Školní družinu navštěvuje v pravidelné docházce 111 žáků. Slunečný podzim hlavně využíváme k pobytu v přírodě, procvičujeme bezpečné chování při přecházení vozovky, při pohybu po chodníku, sledujeme podzimní přírodu, sportujeme. Všechna oddělení již využila pěkného počasí k pouštění draků, navštívila podzimní výstavu.
Vychovatelky také vedou 4 kroužky – v úterý a ve čtvrtek vaření, v pondělí kroužek keramiky a ve čtvrtek ještě zdravotnický kroužek. Do těchto kroužků se přihlásilo 49 žáků (i nedružinové) z 3. až 5. ročníků.