Leden byl v naší školce opravdu pestrý a plný zážitků. Hned na začátku měsíce jsme začali jezdit na plavání do bazénu v Broumově. Děti si postupně zvykaly na vodní prostředí, učily se nebát vody a s radostí si užívaly první plavecké pokroky.
Ve školce nás také čekala rytmická show, při které si děti vyzkoušely práci s hudbou, rytmem a pohybem.
Na přání dětí se naše školka proměnila v kouzelné Ledové království. Třídy zaplnily sněhové vločky, ledové dekorace a zimní pohádková výzdoba. Později jsme téma změnili na zimní sporty a společně jsme si uspořádali vlastní malé Olympijské hry. Děti soutěžily v různých disciplínách, učily se fair play a podporovaly své kamarády.
Nezapomínali jsme ani na pobyt venku. Užili jsme si krásné zimní počasí, hry na sněhu i čerstvý vzduch, který k zimě neodmyslitelně patří.
Leden byl zkrátka měsícem plným pohybu, radosti a nových zážitků.