MŠ Police nad Metují
Vánoce

2. 1. 2017

Rok 2016 jsme ukončili vánoční besídkou a nadílkou. Na besídku jsme se s dětmi dlouho připravovali a věříme, že se všem líbila. Nejprve děti zarecitovaly, zazpívaly a zatancovaly.

Potom zahrály pohádku O veliké řepě. Následoval vánoční jarmark, tvořeníčka a posezení u vánočního cukroví. Děti na jarmarku prodávaly svoje výrobky - vánoční dekorace. Vybraly pěknou částku, kterou použijeme v novém roce. V dílničkách si společně s rodiči zdobily perníčky a vyráběly svícínky z pomeranče. Účast rodičů a širokého příbuzenstva byla veliká a celá besídka navodila hezkou vánoční atmosféru.
Druhý den jsme se sešli u stromečku s pestrou nadílkou dárků. Děti potěšila nová dřevěná kuchyňka, pracovní stůl, bazének s míčky, kouzelný písek, nová hra a další dárečky.