19. 6. 2023

Pět let v jedné partě, pět let v jedné třídě, pět let s jednou učitelkou…. to stojí za mejdan!  😊

Chystali jsme se na to, co nám síly a nervy stačily, a v pátek 16. 6. to vyvrcholilo. Hudebně pohybové vystoupení pro rodiče a všechny přátele 5. B. Místo zahradní párty nás déšť odkázal do náhradních prostor tělocvičny, ale nakonec se počasí rozhodlo umožnit nám korzo s buřtem a sklenkou v prostranství před školou. Kuba z devítky to zachycoval dronem, starším stačily příjemné pocity z přátelských rozhovorů.

Večer se návštěvníci odebrali domů a páťáci pokračovali v programu ve třídě – soutěže ani ne tak o ceny jako o dobrou náladu, nechyběla noční stezka odvahy, spalo se pak v utichlé škole o to dobrodružněji. Po snídani k nám zase dorazili někteří rodiče, aby se přidali na výlet do skal. Bylo to celé jak jedna velká jízda, dojeli jsme bez úhony a průšvihu až do sobotního odpoledne, všichni velmi spokojení.

A paní učitelka, ta s velkým vděkem navíc děkuje všem svým rodičům, kteří ji obdarovali neskutečným dárkem! Díky!  😊