8. 4. 2022

V měsíci březnu na děti čekalo povídání o vodě, větru, ohni a půdě. Dozvěděly se plno zajímavostí o těchto přírodních živlech. Ve školce pro ně bylo připraveno spoustu zábavných aktivit na toto téma.

Se zatajeným dechem pozorovaly, čeho může být příroda schopná. Pomyslnou třešničkou na dortu, byla projekce v mobilním planetáriu, kde se děti ocitly v mořském světě a spolu s kamarády z MŠ České Metuje mohly zhlédnout příběh o rybkách.

Další týden nebyl jen tak obyčejný. Stal se totiž týdnem barevným! A kamarádi ze školky se vítali ve žlutém, zeleném, červeném, oranžovém a modrém dni. Nemohla chybět svančinka ani oběd v dané barvě. Děti pozorovaly i barevný pokus s lentilkami, který se nám parádně povedl. A na zelený den jsme se vydali povozit traktorem!:-)

Na konci měsíce nás čekal výlet do Domina v Hronově, kde si děti mohly vytvořit něco krásného z keramiky a také ozkoušet své šplhací dovednosti na boulderové stěně.

Těšíme se, co pro nás nachystá další měsíc! ?