12. 7. 2023

Pomalu se blíží prázdniny, kdy budeme trávit hodně času v přírodě. Proto jsme se v tomto měsíci zaměřili na ochranu naší přírody. Učili jsme se třídit odpad, nekřičet v lese, netrhat zbytečně květiny, netrápit zvířátka...

Předškoláci si mohli na rozloučenou navrhnout program dne – zahráli si své oblíbené pohybové hry v tělocvičně či venku, mohli si zahrát i zábavné hry – vyměňovali si bačkory, hledali různé předměty, rozlišovali zvuky... Společně jsme se jeli podívat do ZŠ Police nad Metují, kde nám paní učitelka Macháčková spolu s prvňáky ukázala, jak probíhá vyučování. Naše děti měly možnost vidět, jak už umí číst, počítat a psát.

V předposledním týdnu jsme se rozloučili s našimi předškoláky – Vítkem Čtvrtečkou, Kristýnkou Klementovou, Toníkem Jirmanem, Olinkou Němečkovou, Emilkou Příhodovou a Markem Středou. Přejeme jim co největší úspěchy!

Děkujeme rodičům za pomoc s občerstvením.