1. 11. 2022

Ve středu 19. října jsme se vydali autobusem do Hronova, kde nás čekalo divadelní představení  „Abraxas Dabraxas“ v podání Hafan studia, Praha.

 

Po delší době jsme tak znovu měli možnost navštívit Jiráskovo divadlo. Jeli jsme autobusem hned ráno v 8 hodin, před otevřením divadla jsme ještě stihli menší svačinu a pak už jsme se šli usadit do hlediště.

Představení bylo plné napětí a humoru, zvukových a světelných efektů a celým příběhem nás provázela Malá čarodějnice i její přítel Havran Abraxas. Všem se představení moc líbilo.

Po divadle jsme se rozhodli využít krásného podzimního počasí a šli jsme se projít do parku A. Jiráska, pohráli jsme si na velkém dětském hřišti, dojedli zbytky našich svačin a nakonec si protáhli tělo i na workoutovém hřišti.

Pak už jsme se vydali na autobusové nádraží, odkud nás autobus odvezl zpět do Bezděkova.