20. 9. 2018

3.září nám začal nový školní rok.V letošním roce máme ve škole drobné personální změny. Do zaslouženého důchodu odešla paní kuchařka Lenka Sádovská a zároveň s ní ukončil svou činnost na naší škole i pan Kohl,

který jako pracující důchodce vzorně vykonával činnost školníka. Oběma za jejich práci mnohokrát děkujeme.Do školní kuchyně nám nastoupila paní Michaela Khunová. Na místo školníka nastoupil důchodce pan Miloslav Kalousek. Oběma přejeme, aby se jim práce na našem pracovišti líbila a byli u nás spokojení.

Do školky hned první den nastoupilo všech 25 dětí. Zde se o ně budou starat dvě učitelky – paní Vrabcová a paní Wernerová. Hned od prvního dne děti postupně seznamují s ostatními kamarády, režimem dne, budovou, zaměstnaci a samozřejmě pravidly, která je nutné již ve školce dodržovat.

Ve škole máme letos 13 školáků – 3 žáky první třídy, 2 žákyně druhé třídy a 8 žáků třetí třídy.  O tyto žáky se starají dvě učitelky – paní Vaisarová a paní Beranová.

Ve škole i školce pracuje i slečna Bernardová, která zde je asistentkou.

Všem přejeme úspěšný školní rok.