12. 3. 2019

Již od pondělí jsme se s dětmi připravovali na čtvrteční karneval. Chystali jsme výzdobu třídy, vyráběli jsme papírové kašpárkovské čepičky, na nástěnku jsme si nakreslili klauny, nafukovali jsme balónky a především jsme se snažili dětem navodit veselou karnevalovou atmosféru.

Samotným karnevalem nás potom provázel trpaslík Prófa. Sněhurce se ztratili čtyři trpaslíci a děti je během karnevalového veselí hledaly pomocí veršovaných indicií. Děti všechny trpaslíky úspěšně našly a nakonec objevily i trpasličí poklad. Závěrem karnevalu byly děti odměněny sladkou tečkou. Z karnevalu si děti domů odnášely dřevěnou hračku z trpasličího pokladu a nafukovací balónek.

Všem rodičům mnohokrát děkujeme za spolupráci, za úžasné masky a kostýmy pro své děti.