7. 6. 2021

Začátkem měsíce děti připravovaly překvapení pro maminky, které měly 9. 5. svátek. Vytvořily krásné papírové kytičky a srdíčka z korálků, které jistě potěšily.

Na vycházkách děti poznávaly jarní květiny, určovaly barvy a také si všímaly krásně se zbarvující přírody. Další týden se překulil do pořádně barevného…Děti přicházely v barvičkách dne, plnily barevné úkoly a samozřejmě nesměla chybět svačinka a oběd dané barvy.

Následující týden se děti dozvěděly něco o naší České republice. Děti nosily fotografie z výletů, poslechly si státní hymnu, seznámily se se státními symboly. Květen jsme zakončili dopravními prostředky, děti poznávaly značky, vše co jezdí, létá, pluje, ale také jak se chovat na silnici…