20. 10. 2020

Od září navštěvuje naši školku celkem 19 dětí -10 holčiček a 9 kluků. Nastoupily tři nové děti, které si rychle zvykly na dětský kolektiv. Děti se vzájemně mezi sebou poznávaly, stanovili jsme si pravidla chování, která se nám celkem dobře daří respektovat. Jeden týden děti pozorovaly různé emoce, náladu u sebe a svých kamarádů.

V září nás navštívila společnost Dotkni se křídel – děti poznávaly dravce, jejich způsob života, měly možnost si dravce i pohladit. Poslední týden jsme se zaměřili na naši vesnici, pozorovali jsme různé budovy, domovy svých kamarádů, ráz krajiny. Společně jsme si vyrobili plán vesnice. Září nám rychle uteklo! Co nejvíce jsme využívali pěkné počasí, často jsme odpoledne chodili na zahradu.