15. 6. 2022

Dne 9. 6. jsme odpoledne s dětmi odjeli do Police nad Metují. Prohlédli jsme si náměstí a u Julinky si dali na osvěžení nanuky. Rozdělili jsme se na dvě skupiny. První šla vyznačit šipkovanou a po chvíli se vydala druhá skupina na její plnění.

Sešli jsme se opět na Zděřině, kde se děti pohoupaly na houpačkách a užily si hraní na pískovišti. Poté jsme sešli dolů do Velkých Petrovic na zastávku a odsud jsme se vrátili zpět do Bezděkova. Na zahradě jsme si opekli vuřty k večeři, děti si pohrály a po večeři jsme se šli umýt a připravit spacáky a karimatky na spaní. Největší událostí byla stezka odvahy, kdy děti samotné s baterkou šly po měsíčním paprsku až našly poklad. Unavené zalehly do spacáků. Ráno jsme snídali bábovku, kterou si děti samy umíchaly a p. kuchařka nám ji upekla.