1. 4. 2020

MŠ je od 16. března uzavřena do odvolání.
Vážení rodiče, ocitli jsme se všichni v nouzové situaci a zatím to vypadá, že na delší dobu. Doufáme, že s dětmi doma malujete, kreslíte, tvoříte, čtete, vypravujete si, sportujete.
Abychom Vám pomohly a poradily, zasíláme doporučení a náměty pro vzdělávání především předškolních dětí prostřednictvím webových stránek naší MŠ.
Pokud budete mít jakékoli dotazy, obraťte se na nás prostřednicvím školního mobilního telefonu 778 053 062 a to každé pondělí od 9.00 do 17.00 hod. nebo školního mailu VRABCOVA@ZSPOLICE.CZ , WERNEROVA@ZSPOLICE.CZ.
Když budete mít zájem o zpětnou vazbu a podaří se vám vytvořit nějaké zajímavé výrobky nebo nakreslit zdařilé obrázky, můžete je vyfotit a zaslat na výše uvedené maily.
Přejeme všem pevné zdraví a spoustu příjemných chvil se svými dětmi.
Učitelky MŠ.