23. 1. 2024

Tento měsíc byl plný krásných zážitků a očekávání. O první adventní neděli jsme vystupovali na návsi u rozsvícení vánočního stromečku. Zpívali jsme koledy a „vařili jsme Vánoce“, kde jsme připomněli hlavní znaky Vánoc. V dalším týdnu nás navštívil Mikuláš se svou družinou. Zlobílci slíbili, že se polepší, snad to bude pravda! Od andílka jsme dostali kousek metličky, s kterou můžeme kdykoliv čerta zavolat na pomoc. Děkujeme paní Steinerové za krásné vystoupení! V hronovském divadle jsme zhlédli představení Pásli ovce valaši.


Školku jsme si postupně vánočně zdobili, poznávali jsme vánoční zvyky – pekli jsme cukroví, rozkrajovali jablíčko, prohlíželi jsme si betlém ... Děti se nemohly dočkat vánoční nadílky. Letos měl u dětí největší úspěch ponk, týpí, a především magnetická stavebnice aut, s kterou si hrají i děvčata. V posledním týdnu před Vánocemi jsme pro děti a rodiče přichystali po okolí školky vánoční stezku s tajenkou, v tělocvičně na ně čekaly dílničky, kde si ozdobili různé vánoční ozdoby či vyráběli andílka. V herně jsme si poseděli u kafíčka či svařáku, zazpívali koledy.             Děkujeme rodičům za přinesené občerstvení!


DO NOVÉHO ROKU JEN TO NEJLEPŠÍ!!!