25. 5. 2022

Ve středu 11.5.2022 jsme se žáky z Bezděkova jeli do Hronova na divadelní představení Sněhová královna, které hráli členové dětského divadelního kroužku Hádě.

Protože pohádka začínala až v 9.30 měli jsme před přestavením čas jít si pohrát na dětské hřiště za divadlem, pak jsme přešli na náměstí, kde jsme se nasvačili.

Představení bylo velmi pěkné, dětští herci úžasní. Někteří zvládli i zpěv a tanec. Dokonce jsme mezi herci poznali i holčičku, která s námi chodila do školky. Teď už je druhým rokem ve škole v Machově a do Hronova do Domina na kroužek dojíždí.

Všem hercům musíme moc poděkovat za krásný zážitek. Doufáme, že až v červnu budeme hrát představení pro rodiče, také se nám takto povede.

Po skončení představení jsme si šli ještě chvíli pohrát do parku na prolézačky, než nám pojede autobus. Do školy jsme se vrátili až na oběd.