22. 12. 2023

Dne 11. 12. na naší škole proběhla konverzační soutěž v anglickém jazyce. Letos překvapil nejen hojný počet účastníků, ale také schopnost většiny žáků se domluvit anglicky na velmi slušné úrovni. V kategorii starších žáků mezi 11 soutěžícími v tvrdé konkurenci zvítězila Jitka Šulcová z 9. C. Jako druhá skončila Lucie Horhychová z 8. C a jako třetí – Adéla Hrušková z 9. A. V kategorii mladších žáků zvítězil Jakub Navařík ze 7. A, který mezi pěti účastníky předvedl nejlepší konverzační dovednosti. Druhé místo patřilo Mikulášovi Dostálovi ze 6. C a jako třetí se umístil Samuel Slezák ze 7. A. Všem žákům, kteří se letošní soutěže zúčastnili, patři poděkování. Přejeme jim všem hodně dalších příležitostí, při kterých budou mít možnost dále zdokonalovat své jazykové dovednosti. Poděkování patří také kolegovi Petrovi Jirmanovi za pomoc v průběhu soutěže mladších žáků.

Přejeme klidné a radostné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.

Vyučující anglického jazyka Marta Prokopová, Petra Prouzová a Pavel Kozlovský