21. 12. 2018

Už od brzkého úterního odpoledne přicházeli rodiče do naší školky, abychom společně ozdobili vánoční stromeček. Děti se celý den těšily, připravovaly pohoštění a byly samozřejmě velice napjaté, jestli přijde Ježíšek. V naší dílničce vznikaly nejrůznější ozdobičky, převážně přírodní. Zvláště rodiče byli kreativní.

Poté jsme náš smrček rozsvítili, dali pod nějcukroví pro Ježíška a odebrali se do jídelny. Tam jsme si zazpívali vánoční koledy, které se letos zpívaly na akci Česko zpívá koledy. Jakmile jsme dozpívali "Narodil se Kristus Pán", uslyšeli jsme zvoneček.Děti nedočkavě pospíchaly nahoru ke stromečku, pod kterým našly spoustudárků. Postupně jsme je všechny rozbalili. Bylo potom těžké děti dostatvečer domů ze školky. A tak si děti užívaly dárků a rodiče si v příjemné vánoční atmosféře odpočinuli od předvánočního shonu. U prostřeného stolu s vánočním cukrovím se pěkně povídalo.