6. 12. 2021

I letošní advent je jiný – zákaz kulturních akcí, vánočních trhů apod.

Proto jsme se rozhodli, že pokud nám to alespoň trochu hygienická opatření dovolí, pokusíme se dětem a žákům toto období alespoň trochu zpříjemnit.

V pondělí 29.11. jsme společně rozsvítili stromeček u kostela. Při této příležitosti jsme si společně zazpívali několik koled. Akci zpestřili hrou na dechové nástroje kluci Strnadovi s Tomášem Zákravským, které doprovodil i pan učitel Fiala. A naši bývalí žáci – kluci Němcovi.

Akce se povedla, bylo velmi milé se sejít a vánočně se naladit. Moc děkujeme klukům i panu učiteli, a také všem dospělým, kteří přišli naši akci podpořit.

V pátek 3.12. jsme upekli perníčky, a ještě se chystáme na nějaké to cukroví.

V plánu máme i Vánoční besídku, na kterou pilně nacvičujeme. Pevně doufáme, že nám ji okolnosti a hygienická nařízení dovolí uskutečnit. Konat by se měla v úterý 21.12. Již teď víme, že na ni budou moci jen očkovaní. Někteří rodiče nám vyšli vstříc a dokonce jen kvůli této akci pro očkování rozhodli. Moc jim děkujeme.

Už teď se všichni těšíme na Vánoce.

Všem Vám přejeme krásný advent, klidné prožití svátků vánočních a do nového roku hodně zdraví a sil.

Děti, žáci a zaměstnanci ZŠ a MŠ