13. 9. 2015

I o letošních prázdninách se u nás na Bezděkově budovalo.Hned na začátku prázdnin jsme vymalovali celou školu i školku a zároveň se začala předělávat podlaha ve třídě v prvním patře. Vyvézt se musela hromada suti, pak se dělaly betony.

Zároveň se vyměnily i radiátory a byla provedena rekonstrukce elektroinstalace. Práce se opět protahovaly, nové betony špatně vysychaly. Linoleum se pokládalo až v přípravném týdnu. Proto jsme byli rádi, když se vše stihlo a žáky jsme mohli uvítat v novém a krásnějším prostředí.

Do školky k 1.září nastoupilo 23 dětí, dvě děti nenastoupily. Jedno takto uvolněné místo již bylo obsazeno a jedno zatím zůstává volné.

Ve škole máme v letošním roce opět celkem 15 žáků. Do 1.třídy nastoupili 4 žáci, ve 2.třídě jsou také 4 žáci a ve 3.třídě je žáků 7.

Přejeme všem dětem, aby se jim líbilo ve školce, žákům hodně úspěchů a zaměstnancům klidný školní rok.