3. 10. 2016

Od září máme naplněnou kapacitu – 20 dětí. Nově přijaté děti si postupně zvykaly na odloučení od rodičů. Zpočátku byly nějaké slzičky, nyní ve školce již nikdo nepláče.

Paní učitelka Hübnerová se začala chystat na své rodičovské povinnosti. S dětmi nám pomohla paní učitelka Nosková.

12.září jsme měli ve školce polskou návštěvu v podání dvou muzikantů s projektem Veselá kapela. Děti se vydaly s hudbou a tancem do pohádky Pocahontas. Většina dětí tuto pohádku neznala, některé ji pak doma zhlédly s rodiči. Hudební akce se všem dětem líbila, poznávaly i různé hudební nástroje.

Využili jsme krásného počasí, podnikali jsme vycházky do okolí nebo jsme byli na školní zahradě. Navštívili jsme i štěňátka u paní Řezníčkové.

Nyní se už těšíme na novou paní učitelku!