MŠ Velké Petrovice
Ježíšek

9. 1. 2020

V posledním týdnu ve školce k nám zavítal Ježíšek a nechal pod stromečkem dárky. Radost byla patrná ihned po otevření dveří a vstupu dětí do třídy. Největší pozdvižení způsoboval samozřejmě největší dárek.

Spousta dětí si myslela, že je tam ukryta kolébka, o to větší bylo překvapení, když se z kolébky vyklubaly barevné kroužky ke cvičení. Balanční žebřík, gumové ruce a nohy budou děti jistě bavit při překážkové dráze, ale i při jiných aktivitách. Ježíšek nám přinesl spoustu krásných knih, aktivit pro rozvoj jemné motoriky a prohlubování fantazie – balanční kamínky, věšení prádla, příšerky aj. Také myslel na větší děti a obdařil nás robotickou včelkou, která učí základy programování. Příjemnou tečkou zvláště pro chlapce byl velký traktor.