MŠ Velké Petrovice
Všeználkova cesta a rozloučení s předškoláky

16. 7. 2020

Letošní rok jsme rozloučení s předškoláky pojali trochu jinak a nachystali pro děti a jejich rodiče Všeználkovu dobrodružnou cestu. Doslova objednané počasí zajistilo pohodovou, letní atmosféru a příjemné posezení, které dokreslovaly i tóny a zpěv skupiny Petrovští.

Všeználek se nedostavil, ale zanechal dopis, ve kterém vysvětlil, co se mu stalo a proč tu není. Děti a rodiče měli za úkol projít strastiplnou cestou a vyřešit všech 8 úkolů, aby se dozvěděli, čím byl pan Vokurka a co důležitého nám tady zanechal…

A protože všichni cestu zvládli na jedničku, dozvěděli jsme se, že pan Vokurka byl zámečník a že tu nechal klíče pro naše předškoláky, aby se jim škola v září zdárně otevřela. A my jim přejeme spoustu školních úspěchů!