ZŠ Police nad Metují
Školní výlet 4.A a 5.B - Potštejn

27. 6. 2022

Dne 20.6.2022 jsme se vlakem vydali na školní výlet do obce Potštejn. Z vlakového nádraží nás čekala pěší cesta do kempu Vochtánka. Chůzi jsme si zpříjemnili zastávkou na zmrzlině, a pak už procházeli krásnou lipovou alejí podél řeky přímo do „našeho“ kempu.

Naneštěstí se těsně před naším příchodem setmělo a stihl nás déšť, o to tajemnější celý pobyt v Potštejně byl. Čekání na lepší počasí jsme si zpříjemnili čtením povídky a plněním úkolů týkajících se hradu, na který jsme se měli zakrátko vydat.

Večer jsme si společně opekli špekáčky, zahráli fotbal a utkali se v bublifukovém souboji. Naštěstí jsme všichni přežili i děsivou stezku odvahy, a tak mohli zcela vyčerpaní ulehnout do spacáků a ráno vyrazit směr domov.

Výlet se moc vydařil, už se těšíme na další!