ZŠ Police nad Metují
Zeměpisná olympiáda 2024

22. 3. 2024

Úspěch na Zeměpisné olympiádě: Naši školáci zabodovali a vyrazí na krajské kolo!

Během ledna se konalo školní kolo Zeměpisné olympiády, ze kterého vzešli zástupci tří kategorií, kteří v únoru reprezentovali naši školu v okresním kole v Jaroměři.

Reprezentovali nás – Adamová Klára a Strnad Václav za 6. ročník, Šedková Rozálie a Fiedler Dominik za 7.ročník, za spojenou kategorii 8. a 9. ročníků Pfeiferová Natálie a Švorčík Matěj.

Chceme poděkovat všem našim účastníkům za jejich obrovskou snahu a za to, že tak důstojně reprezentovali naši školu.

Ovšem vyzdvihnout musíme 7. místo Matěje Švorčíka, 3. místo Václava Strnada. Naší nejúspěšnější reprezentantkou se stala Klára Adamová, jež svou kategorii vyhrála a obsadila tak 1. místo. Klára bude reprezentovat naši školu v krajském kole v Hradci Králové, které se uskuteční koncem března v Hradci Králové.

Děkujeme všem reprezentantům za jejich účast a přejeme Kláře hodně úspěchů v krajském kole!

za (nejen) učitele zeměpisu, Klára Dundrová